Diketuai Oleh

Cairul Anwar Mohamed

Cairul Anwar Mohamed

Ketua Penolong Pendaftar

cairul@unisza.edu.my

09-6688262

Dibantu Oleh:

Nama Pegawai

Nama Pegawai

Penolong Pendaftar Kanan

-@unisza.edu.my

09-6688262

Muhammad Hafiz A. Bakar

Muhammad Hafiz A. Bakar

Penolong Pegawai Tadbir

mhafizbakar@unisza.edu.my

09-6688263

Nurul Asyikin Mazalan

Nurul Asyikin Mazalan

Setiausaha

asyikin@unisza.edu.my

09-6688215

Rozita Ab. Rahman

Rozita Ab. Rahman

Pembantu Tadbir Kanan

rozita@unisza.edu.my

09-6687705

Syahariman A. Manaf

Syahariman A. Manaf

Pembantu Tadbir Kanan

mang@unisza.edu.my

09-6688281

Nik Samiha Nik Mat

Nik Samiha Nik Mat

Pembantu Tadbir (P/O)

samiha@unisza.edu.my

09-6688264

Nor Azlina Mohammad

Nor Azlina Mohammad

Pembantu Tadbir (P/O)

nor_azlina@unisza.edu.my

09-6688265

Rosnani Abdul Ghani

Rosnani Abdul Ghani

Pembantu Tadbir (P/O)

nani@unisza.edu.my

09-6688281

Badarilah Mohamad

Badarilah Mohamad

Pembantu Makmal Komputer

badarilah@unisza.edu.my

09-6688266

Ahmad Lotfi Abdul Razak

Ahmad Lotfi Abdul Razak

Pembantu Operasi

lotfi@unisza.edu.my

09-6687705

Kredit Imej : 
mmmedia